fbpx

Michaela Bigasová

“Jazyk je klíčem k odemykání dveří do světa. S každým novým jazykem, který se naučíme, získáváme klíč k novým kulturám, zážitkům a perspektivám. Cestování s otevřeným srdcem a ovládáním jazyků je jako čtení každé stránky knihy o světě. Každý jazyk nás přibližuje k porozumění, respektu a jednotě. Je to dar, který nám umožňuje objevovat krásu a rozmanitost naší planety.”


Lektorka, překladatelka, tlumočnice a obchodní zástupkyně

Michaela Bigasová


Vaše Jazyková Lektorka, Tlumočnice a Překladatelka

Dovolte mi, abych se vám představila.
Jmenuji se Michaela Bigasová, a přináším bohaté zkušenosti a vášeň do oblasti výuky jazyků, tlumočení, business výuky a překladatelství. Po několika letech pracovního života v zahraničí jsem se vrátila do České republiky a nyní působím zde v YouTalk.


Zahraniční Jazykové Dovednosti:

Mým unikátním aktivem jsou zkušenosti, které jsem získala prací v zahraničí. Během svého působení ve společnosti KLAFS GmbH & Co. KG ve Schwäbisch Hall v Německu jsem se stala Key Account Managerkou pro mezinárodní prodej. Školila jsem obchodníky po celém světě, což mi umožnilo rozvíjet schopnosti komunikace ve více jazycích. Pracovala jsem také v Řecku a na Kubě.


Zkušenosti Implementované do Výuky:

Mé zkušenosti z mezinárodního obchodu jsou základem mého přístupu k výuce jazyků. Věřím, že výuka jazyka není jen o slovech a gramatice, ale o porozumění kultuře, tradicím a jemným nuancím komunikace. V mé výuce se snažím sdílet praktické dovednosti z oblasti mezinárodního obchodu a komunikace, abych studentům pomohla lépe porozumět reálným situacím a komunikovat s jistotou a sebevědomím.


Metodická Školení:

Kromě svých pracovních zkušeností jsem absolvovala metodická školení, která mě připravila na výuku druhého jazyka. Věřím, že výuka jazyků není jen o slovech, ale o porozumění kultuře a komunikaci s lidmi z různých částí světa.


Mým cílem je přenést své zkušenosti z mezinárodního obchodu do výuky a tlumočení, abych vám pomohla dosáhnout vašich jazykových cílů a komunikovat úspěšně ve světě, kde komunikace hraje klíčovou roli.


Těším se na setkání s vámi a na společné objevování krásy jazyků a kultury. Nezáleží na tom, zda se chystáte na obchodní jednání nebo na dovolenou – věřím, že společně dosáhneme úspěchu. Vaše jazyková lektorka, tlumočnice a překladatelka, Michaela Bigasová.

Kvalifikace:

Industriekauffrau mit Zusatzqualifikation für Internationales Wirtschafts management

Goethe-Institut in Schwäbisch Hall, Germany

University of Cambridge in Lewes, Great Britain

Zkušenosti:

Michaela je Mezinárodní Expertka pro Výuku Jazyků a Tlumočení.

Je to profesionálka s bohatými zkušenostmi v oblasti mezinárodního obchodu, což ji činí ideálním partnerem pro výuku jazyků, tlumočení, business výuku a překladatelství.

Profesionální zkušenosti:

 • KLAFS GmbH & Co. KG – Key Account Manager International Sales
  • Michaela zde zodpovídala za obrat a zisk partnerů společnosti KLAFS v Evropě a USA, a to v oblasti soukromého i veřejného lázeňství. Tato pozice jí umožnila komunikovat s klienty z různých zemí a rozvíjet schopnost komunikovat v různých jazycích.
 • Friedola Gebr. Holzapfel GmbH – Key Account Manager International sales
  • Během této doby byla Michaela zodpovědná za klíčové zákazníky v Evropě a musela definovat a formulovat strategické cíle v jednotlivých zemích. Tato zkušenost jí poskytla jedinečný pohled na mezinárodní obchod a schopnost komunikovat s klienty po celém světě.
 • Lyreco GmbH – Obchodní zástupce
  • Michaela měla na starosti obchod, obrat a zisk všech obchodních zákazníků. Tato role vyžadovala schopnost komunikovat s různými klienty a uzavírat smlouvy.
 • Konrad Hornschuch AG – Asistentka mezinárodního prodeje
  • Během této doby musela Michaela komunikovat s klienty z různých částí světa a zajistit, aby všechny transakce byly v souladu s obchodními podmínkami a Incoterms. Tato zkušenost jí pomohla rozvíjet dovednosti v mezinárodní komunikaci.
 • Konrad Hornschuch AG – Asistentka vedoucího oddělení “skai furniture”
  • Zde se Michaela podílela na zavádění strategií a inovací s cílem udržet vedoucí postavení na trhu. Tato zkušenost jí umožnila rozvíjet dovednosti v analýze trhu a konkurenčního prostředí.

Michaela Bigasová je výborným příkladem toho, jak lze zkušenosti z mezinárodního obchodu využít ve výuce jazyků, tlumočení, business výuce a překladatelství. Její schopnost komunikovat v několika jazycích a porozumět různým kulturám ji činí cenným aktivem pro každou organizaci, která se zabývá mezinárodním obchodem a komunikací. Nenechte si ujít příležitost spolupracovat s touto mezinárodní expertkou.