fbpx

Lektorka Bára

“Jazyk je jako paleta barev, kterou používáme k malbě světa kolem nás. Každé slovo je jako odstín, který přidává do našeho obrazu novou dimenzi. Učení jazyků je jako cesta k otevření této palety, a čím více odstínů znáte, tím bohatší a krásnější se stává váš jazykový obraz světa.”


Lektorka a překladatelka AJ, NJ

Bára


Výjimečná Lektorka s Láskou k Jazykům a Empatií pro Výuku

Máme tu radost představit vám naši vynikající lektorku, Báru. Srdcem a duší se věnuje výuce jazyků a vytvořila si pověst výjimečné pedagožky a kolegyně. Bára přináší do výuky mimořádnou pohodu a klid, což ji činí neocenitelným přínosem pro naše studenty.


Empatie a Láska k Jazykům:

Empatie je jedním z klíčových prvků, které charakterizují Bářinu výuku. Má dar vcítit se do potřeb a očekávání každého studenta. Její láska k jazykům se stala hnací silou pro její práci. Každý jazyk je pro ni jako nový příběh, a tuto vášeň přenáší na své studenty.


Schopnost Naslouchat a Motivovat:

Bára nejenže skvěle mluví cizími jazyky, ale také výborně naslouchá. Rozumí, že efektivní výuka začíná porozuměním potřeb studenta. Díky této schopnosti vytváří individuální učební plány, které jsou šité na míru. Bára také ví, jak motivovat své studenty. Její inspirace a podpora jsou klíčem k úspěchu.


Trpělivost:

Trpělivost je nezbytným prvkem výuky, a Bára ji má na rozdávání. Chápe, že učení nového jazyka může být náročné a občas i frustrující. S trpělivostí vede své studenty k jejich cílům, přičemž se vždy snaží učení učinit co nejzábavnějším.


Metodické Školení:

Bára si také přisvojila bohaté znalosti a metody díky metodickým školením, kterým absolvovala. Toto školení jí poskytlo nástroje, které potřebuje k efektivní výuce a kreativnímu přístupu k vývoji jazykových dovedností svých studentů.


Super Osobnost a Vzdělání:

Bára je nejen výbornou lektorkou, ale také výjimečnou osobností. Její laskavost, smysl pro humor a pozitivní přístup jsou nakažlivé pro všechny kolem ní. Její bohatá praxe dělají z ní nejen lektorku, ale i spolehlivou průvodkyni svých studentů v jazykovém světě.


Láska k Přírodě a zvířatům:

Kromě své lásky k jazykům má Bára také vášeň pro přírodu a zvířata. Její spojení s přírodou se odráží v její výuce a v jejím vztahu k životu.

Bára je velkým pokladem pro naši jazykovou školu a studenti ji milují pro její citlivost, znalosti a výjimečný pedagogický přístup. S Bárou se učení stává nejen vzdělávacím dobrodružstvím, ale také zážitkem plným radosti a inspirace. Jste-li na cestě objevování jazyků a kultur, s Bárou budete mít neuvěřitelného průvodce.

Zaměřuje se na BIOLOGII v anglickém jazyce.


Kvalifikace:

C1 Cambridge English certifikát

Metodické školení TEFL